Na Kačinách Vaše klidná dovolená na venkově

Ubytování

Ze zdravotních důvodů je provoz ubytování momentálně pozastaven. Děkujeme za pochopení.

O nás

Ubytování Na Kačinách je situováno v okrese Benešov, v srdci přírodního parku Žebrák-Džbány, na hony vzdáleno ruchu měst.

Jedná se o původní venkovské stavení, které nabízí ubytování v podkrovním apartmánu pro 2 osoby, zařízeném ve francouzském stylu. Součástí areálu je mimo jiné udržovaná zahrada vybízející k různorodým aktivitám.

Celý areál je napájen z vlastní více než 70 metrů hluboké vrtané studny, jejíž železitá voda je vhodná i pro kojence.

  • 1
    Bohaté vybavení Apartmán je kompletně vybaven. Samozřejmostí je kuchyňská linka se spotřebiči, povlečené lůžkoviny, ručníky a vlastní sociální zařízení se základními toaletními potřebami. Wi-Fi je k dispozici zdarma.
  • 2
    Soukromí Podkrovní apartmán má vlastní samostatný vchod s terasou. Velká zahrada s několika zákoutími nabízí dostatek soukromí v jakékoli roční době.
  • 3
    Venkovní vyžití V přilehlé zahradě si můžete odpočinout na lehátkách u bazénu nebo sledovat západ slunce při grilování na terase.

Naše poslání

Ubytování Na Kačinách
Naším přáním je umožnit Vám prožití báječné dovolené plné odpočinku, turistiky a volnočasových aktivit.

Podkrovní apartmán

Podkrovní apartmán
Podkrovní apartmán je částečně zařízen ve francouzském stylu a nabízí krásný výhled do okolí
 - Kapacita: 2 osoby

Nachází se nad obytným domem, v němž bydlí majitelé. Apartmán disponuje samostatným vchodem s přístupem přes 2 terasy (obě k dispozici pro užívání a např. grilování), z kterých je taktéž krásný výhled do okolí. V apartmánu je k dispozici kompletně vybavený kuchyňský kout (nádobí, elektrický dvouvařič, trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), manželská dvojpostel, jídelní stůl, koupelna s vanou a WC. Apartmán je vybaven televizí a je pokryt bezdrátovou sítí Wi-Fi (připojení zdarma).

Ubytování je nekuřácké a ve vnitřních prostorách je zakázáno kouřit.

Ceník ubytování v podkrovním apartmánu

700,- Kč / noc (bez ohledu na počet osob)

Při dlouhodobém pobytu cena dohodou.


Vzhledem k EET je platba možná pouze bankovním převodem. Na základě vaší objednávky (včetně adresy) Vám zašleme závaznou rezervaci s bankovním spojením pro platbu zálohy ve výši 70 % z ceny do 10 dnů od objednání. Zbývajících 30 % je nutno uhradit také bezhotovostně minimálně 7 dní před příjezdem.